Ofsetova tiskárna
 

Co umíme

 

Jednoduše řečeno: Umíme tisknout.

Složitě řečeno: Dokument navrhneme a vyrobíme v PC, případně upravíme vaše data a následně je vytiskneme na ofsetovém nebo digitálním tiskovém stroji či inkoustovém plotru. Pak výrobek sešijeme, sneseme, svážeme, slepíme, naperforujeme, načíslujeme, nafalcujeme, nabigujeme a zabalíme. Potom ho naložíme a v rámci Prahy a okolí zadarmo dovezeme.

A to všechno s největším nasazením a pečlivostí, protože nejsme anonymní firma, ale živí lidé, kteří chtějí být na svou práci pyšní a mít dlouhodobě spokojené klienty!

Co ještě umíme?

 • Dokážeme dodat naše know-how do Vaší reklamy a marketingu.
 • Připravíme kompletní design, včetně kompletní corporate identity.
 • Kvalitní DTP dokáže zalomit Vaše knihy, připravit katalogy apod.
 • Webové stránky s redakčním systémem.
 • Na Vaše textilie vyhotovíme výšivku nebo je termotransferem potiskneme.
A i když jste tu nenašli to, co potřebujete, určitě Vám dokážeme minimálně poradit nebo zajistit služby u našich partnerů. Vše za ceny, které Vás mile překvapí.

 

 

 


 

 

 • Jsme na nové adrese

  Dlouhá léta jste nás mohli najít ve Velké Chuchli. Od roku 2012 jsme se přestěhovali do nově zrekonstruovaných prostor v nedaleké obci Dobříč (pozor - nikoliv Dobříš). V obci nás najdete přímo za budovou obecního úřadu. Výhodou je, že budeme pružnější, protože v objektu se nachází zároveň byt Martina, se kterým se lze domluvit na nestandardním výdeji zakázek i příjmu zboží (603499778). Fakturační údaje se mění pouze u adresy, která je nyní Dobříč 11, 252 25 Praha-západ. Identifikační údaje zůstávají stejné. Mapu najdete zde.

  Do nových prostor jsme zároveň nastěhovali další tiskařský stroj a byla to celkem legrace, o čemž se můžete přesvědčit na několika fotografiích z akce "kulový blesk" zde.

   

   

   
 • Připojte se k Ofsetovi na Facebooku

   
 • Připravíme Vám webové stránky

  Pokud se Vám líbí tenhle web, rádi pomůžeme připravit i ten Váš. Připravíme byznys plán na míru tak, aby web na síti nejen existoval, ale byl také skutečně užitečný! O design se postarají naši zkušení designéři a přizpůsobíme jej tak, aby byl vidět.

  web_ofsetovatiskarna_cz

   

Ofsetová tiskárna s.r.o., Dobříč 11, 252 25 Praha-západ, tel. 257 941 083